VJB Partner s r.o - O nás
Slovensky
Italiano
Espanol
Franais
P??????
Deutsch
English
esky
CzechTrade:
ISO 9001
esky Deutsch English

Profil firmy

Firma VJB PARTNER s.r.o se zabývá výrobou plastových a kovových komponentů pro elektrotechnický průmysl, telekomunikace, stavební a částečně i automobilový průmysl. Většinu produkce vyvážíme do EU. Koncentrujeme se na sériovou výrobu, ale v současné době jsme otevřeni spolupráci i na menších projektech (podrobnější informace naleznete v aktuálních nabídkách).

Společnost VJB PARTNER s.r.o byla založena dvěma společníky – Václavem a Josefem Bíškem, jejichž počáteční písmena symbolizují název společnosti. Do obchodního rejstříku vedeného Okresním soudem Plzeň–město byla společnost zapsána dne 1.7.1995. Cílem společnosti bylo úspěšně navázat na výrobní činnost provozovny Tesla Jáchymov a zachování pracovních příležitostí.

V letech 1995 a 1996 společnost pokračovala ve výrobě hlavního rozvodu a zároveň postupně zaváděla výrobu nových komponentů. Touto výrobou byly zajištěny finanční prostředky pro krytí výrobních nákladů a zaplacení budov, strojů a zařízení.

V průběhu let 1996 a 1997 byly navázány důležité obchodní kontakty se zahraničními firmami a zahájena vlastní výroba.

Na přelomu let 1997 a 1998 prošla společnost celkovou modernizací. Byla koupena výrobní budova, která byla kompletně zrekonstruována pro nový výrobní program. V letech 1999 a 2003 byly navázány další důležité obchodní kontakty se zahraničními firmami a výroba byla rozšířena. Od roku 2008 zvyšujeme podíl strojní výroby a zaměřujeme se na komplexní realizaci zakázek tzn. nejen výrobu samostatných polotovarů, alei i jejich kompletaci včetně poskytování ostatních podpůrných služeb dle domluvy se zákazníkem. Společnost je certifikována dle normy ČSN EN ISO 9001.

Od roku 2012 na všech pracovištích postupně zavádíme metodu 5S. Přehledně uspořádané a bezpečné pracoviště se stává naším standardem. Zákazník má jistotu, že jeho produkty vyrobíme v očekávané kvalitě a dodáme je v termínu.

V roce 2013 jsme komplteně zrekonstruovali zakoupený starší objekt a připravili pro výrobu. Od roku 2014 se zde z větší části vyrábí nový program "revizní dvířka".

V roce  2015 byly zakoupeny tři nové vstřikovací lisy a pokračuje modernizace provozů. Společnost investuje průběžně každý rok do technologií a celkového zlepšení areálu.

Cílem společnosti je dobrým řízením provozních nákladů a investic, udržovat ekonomicky přijatelný poměr mezi cenou a kvalitou, cílenou komunikací přispívat ke spokojenosti zákazníků a zaměstnanců, a tím si zajistit tvorbu zisku a dobrého jména firmy.

VJB Partner - areál

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

VJB Partner - parkoviště

 

  • plastové a plechové výlisky
  • zakázková výroba
  • krátké lhůty dodání
  • flexibilita
  • využití strojního zařízení
  • vlastní nástrojárna

VJB Partner s.r.o.

K lanovce 1042

362 51 Jáchymov

Česká republika

 

Tel.: (+420) 353 811 431

Fax: (+420) 353 811 614

E-mail: vjb@vjbpartner.cz

mapa

©2014 VJB Partner s.r.o., K lanovce 1042, 362 51 Jáchymov, Česká republika

Ochrana osobních údajů - GDPR